Місцезнаходження:
Лондон/Київ/Варшава
Дата:
Ми працювали над проектом з травня 2021 року по серпень 2022 року.
Domio Luxury
Furniture Showroom
Що було зроблено
Ми забезпечили маркетингову підтримку протягом понад року. Ми створили візитні картки, презентацію, брендування для соціальних мереж, електронні листи, дизайн для соціальних мереж та мудборд, 4 рекламні банери з усіма розмірами/кольорами, художній та дизайнерський пакет, гайдлайни, дизайн флагманського офісу або магазину (приміщення) площею не більше 100 квадратних метрів, ребрендинг, візуальний контент для соціальних мереж, а також дизайн веб-сайту. Також ми підготували новий веб сайт.
Виставковий зал розкішних меблів Domio - це вишуканий магазин, що спеціалізується на високоякісних меблях, аксесуарах та декорі. У виставковому залі розкішних меблів Domio пропонується широкий вибір дизайнерських меблів від провідних брендів, таких як Poliform, Hermes та Loro Piano. Наш вибір включає різноманітні сучасні, класичні та сучасні вироби, від обідніх груп до диванів та кутових диванів.
Ми також пропонуємо унікальні аксесуари, такі як килими, лампи та картини. Наша компетентна команда продажу готова допомогти клієнтам знайти ідеальний виріб для їхнього інтер'єрного дизайну. Ми пишаємося наданням якісних продуктів та відмінного обслуговування клієнтів.

Замовляйте зараз

Draw what you want, we get it
Готові зростати?
Дякуємо! Ми отримали Вашу заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Уууупс! Поле заповнено некоректно, виправіть це, будь ласка!