Місцезнаходження:
Київ
Дата:
Проект був завершений у вересні 2019 року
Genesis
Group
Що було зроблено
Розроблено дизайн логотипу та візитних карток, створено презентацію, брендування для соціальних мереж, дизайн електронних листів, дизайн для соціальних мереж та мудборд, дизайн футболок, 4 рекламні банери з усіма розмірами та кольорами, художній та дизайнерський пакети, створено гайдлайни.
Genesis Construction Group- це компанія повного циклу комерційного та житлового будівництва, розташована у Флориді. Наша місія - надавати нашим клієнтам якісні будівельні послуги, які перевищують їх очікування. Ми спеціалізуємося на всіх аспектах будівництва, від будівництва з нуля до реконструкцій та ремонтних робіт.
Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр будівельних послуг, включаючи підготовку майданчика, бетонні та каркасні роботи, електрику, сантехніку, опалення, вентиляцію та зовнішнє оздоблення. Наша досвідчена команда професіоналів прагне надавати винятковий клієнтський сервіс та якісну роботу. Ми прагнемо завершувати проекти вчасно та в межах бюджету. Ми цінуємо наші відносини з клієнтами та присвячені наданню їм найкращого досвіду.

Замовляйте зараз

Draw what you want, we get it
Готові зростати?
Дякуємо! Ми отримали Вашу заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Уууупс! Поле заповнено некоректно, виправіть це, будь ласка!