Місцезнаходження:
Відень/Київ
Дата:
Квітень 2019 - лютий 2020
Grace
Медичний клуб Grace
Що було зроблено
Mad Art Agency розробила комплексну айдентику для Medical Club Grace, включаючи логотип, дизайн сайту та маркетингові матеріали. Mad Art Agency створила логотип, який відображає візію компанії як провідного надавача якісних медичних послуг у сучасний та вишуканий спосіб. Брендингові матеріали включали дизайн веб-сайту, візитки, флаєри та постери. Крім того, агентство надавало послуги цифрового маркетингу, керуючи присутністю компанії в Інтернеті та створюючи цільові кампанії.
Медичний клуб "Grace" - це розкішна медична клініка, що пропонує широкий спектр антивікових, терапевтичних, пластичних та гінекологічних послуг. Наша команда висококваліфікованих фахівців прагне забезпечити найвищий рівень обслуговування для наших клієнтів. Наші найсучасніші методи лікування та технології, поєднані з заспокійливою та комфортною атмосферою, гарантують отримання найкращих результатів.
Ми прагнемо, щоб всі наші клієнти отримали приємний і безпечний досвід. Поєднуючи наші знання та досвід з останніми досягненнями в галузі медичних технологій, ми можемо запропонувати комплексний спектр послуг, який відповідає вашим індивідуальним потребам.

Замовляйте зараз

Draw what you want, we get it
Готові зростати?
Дякуємо! Ми отримали Вашу заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Уууупс! Поле заповнено некоректно, виправіть це, будь ласка!