Місцезнаходження:
Дата:
Ми працювали над проектом з серпня 2020 року по грудень 2020 року.
Mantra Design
Компанія дизайну меблів
Що було зроблено
Створено логотип, візитки, презентацію, брендовані електронні листи для соціальних мереж, дизайн та мудборд для соціальних мереж, футболки, 4 рекламні банери з усіма ресайзами/кольорами, художньо-дизайнерський пакет, гайдлайни, дизайн флагманського офісу або магазину (простору) не більше 100 м, ребрендинг, візуальний контент для соціальних мереж, дизайн сайту.
Mantra Design - це компанія дизайну меблів, яка спеціалізується на створенні позачасових предметів, які є одночасно функціональними та стильними. Ми прагнемо створювати естетично привабливі та високофункціональні вироби, які витримують випробування часом. Ми прагнемо використовувати лише найякісніші матеріали та майстерність, щоб гарантувати, що наші вироби будуть найвищої якості та служитимуть довгі роки.
Наша команда досвідчених ремісників і дизайнерів з ентузіазмом працює над створенням красивих і практичних виробів. Ми пишаємося своєю роботою і прагнемо створювати позачасові вироби, які внесуть унікальний та елегантний штрих у будь-який простір.

Замовляйте зараз

Draw what you want, we get it
Готові зростати?
Дякуємо! Ми отримали Вашу заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
Уууупс! Поле заповнено некоректно, виправіть це, будь ласка!